Celostní medicína Zuzana Lewandowská

V roce 1988 jsem ve 25 letech absolvovala Lékařskou fakultu v Brně. Poté jsem nastoupila do nemocnice v Ivančicích na dětské oddělení a po několika letech na oddělení rehabilitace. Od roku 2000 působím jako praktický lékař pro děti a dorost.

Ve své praxi jsem se setkávala s různými lidskými osudy a uvědomovala jsem si, že mnohým zdravotním obtížím by se dalo předejít. Postupně jsem pronikala do metody Mudr. Jonáše, což je jedna z cest detoxikace organismu na vyšší úrovni. Dále používám metodu jihokorejského vědce prof. Park Jae Woo, ve které se využívají ruce a nohy jako projekce našeho celého těla. V této metodě lze na speciálních bodech horních a dolních končetin ovlivňovat celý organismus akupresurou, tepelnými moxami, magnety, využitím energie semen. Tohoto času začínám studovat metodu gemmoterapie, což je využívání energie z pupenů, jakožto doplnění detoxikace a posílené organismu.

Pro zachování harmonického chodu organismu je důležité čistit (detoxikovat), zprůchodňovat dráhy v těle a dodávat energii. To vše vyžaduje trpělivost, nebýt ke svému zdraví pasivní a chtít pro sebe něco udělat.

Na cestě k harmonizaci těla a duše vám přeji neztrácet trpělivost, neboť nitky obtíží se rozplétají postupně, ale jistě.


Vše o zdravém životním stylu - Magazín-Zdraví.cz